BELÉPÉS:   Elfelejtett jelszó
«2017. október»

KVIK Alumni Ünnepség 2016
2016.12.20

A BGE Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kara 2016. december 02-án immár 8. alkalommal rendezte meg ALUMNI ÜNNEPSÉGÉT. Az ünnepségre meghívásra kerültek azon volt hallgatóink, akik 40 éve kezdték meg tanulmányaikat, illetve azok, akik 25 éve végeztek az intézményben.

Az ünnepséget Dr. habil Lugasi Andrea dékán, a Vendéglátás Intézeti Tanszék vezetője nyitotta meg, majd Horn Miklós, volt főigazgató és Pedagógiai Tanszékvezető, főiskolai tanár köszöntötte az öregdiákokat.

A hallgatói visszaemlékezések során mind a ’79/’80-as évfolyamot képviselő Csizmár József, volt oktatási dékánhelyettesünk és volt Vendéglátás Intézeti Tanszékvezetőnk, jelenleg is óraadónk, főiskolai docens, mind a’91-es évfolyamot képviselő Bacsa Gábor, a Carat Hungary Kft. ügyvezető igazgatója szeretettel elevenítették fel a főiskolás évek legszebb pillanatait.

A köszöntéseket és visszaemlékezéseket a jelenlegi hallgatók műsora követte, akik verssel és dallal köszöntötték az öregdiákokat.

Az ünnepség ezután a Retró Kávézóban –a Színes Közösségi Térben- folytatódott.

Egykori hallgatóink számára a délután folyamán lehetőség nyílt arra is, hogy egy rendkívüli fogadóóra keretében találkozzanak volt oktatóikkal.

A rendezvényt záró vacsora az Alma Mater étteremben került megrendezésre.

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM