BELÉPÉS:   Elfelejtett jelszó

Új felnőttképzés a BGE-n: Gluténmentes étrenddel kapcsolatos ismeretek
Esemény időpontja: 2019.03.05 10:05 - 10:05
Helyszín:

A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipar és Idegenforgalmi Kara az országban elsőként a gluténmentes étrenddel kapcsolatos ismeretekről indít felnőttképzést.
A képzés célja, hogy profi szakemberek segítségével korszerű és átfogó tudást nyújtson a gluténmentes táplálkozás elméleti és gyakorlati oldaláról. A 10 órás elméleti oktatás alatt általános táplálkozási ismeretekről, a gluténnel összefüggő megbetegedésekről, a gluténmentes étrendekről és az ételkésztés során alkalmazandó speciális technikákról tanulhatnak a jelentkezők. A 20 órás gyakorlati képzés keretében az egyetemen konyhai gyakorlatokat tartó egyetemi oktatóktól sajátíthatják el a gluténmentes ételkészítés alapjait. A résztvevők a kar tankonyhában tartott gyakorlatok során melegkonyhai ételek és cukrászsütemények elkészítését ismerik meg.

A képzés elsősorban a gluténmentes táplálkozásban érintett magánszemélyeknek, továbbá a gluténmentes étkeztetésben érdekelt vendéglátó szakembereknek szól. A részvétel egészségügyi kiskönyv meglétéhez kötött. A képzés vizsgával zárul, melyet sikeresen teljesítők a képzésről tanúsítványt kapnak.

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM