BELÉPÉS:   Elfelejtett jelszó
    • Meghívás
  • Üzenőfal
  • Hogyan segíthetek?
BGE KKK Alumni Rendezvény 2016.
Esemény időpontja: 2016.11.23 12:33 - 12:33
Lejárati dátum: 2017.11.23
Helyszín: Külkereskedelmi Kar

AKKOR ……..

…… ÉS MOST

A Budapesti Gazdasági Egyetem Külkereskedelmi Kara, valamint a Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány szervezésében, 2016. október 14-én került megrendezésre, a 25 évvel ezelőtt intézményünkben végzett hallgatók ALUMNI Ünnepsége. Rendezvényünkre 350 fő, az egykori Külkereskedelmi Főiskolán végzett hallgató regisztrált. Az elnöki asztalnál Dr. Válóczi Marianna a Kar jelenlegi dékánja, Dr. Törzsök Éva a Külkereskedelmi Főiskola egykori főigazgatója és Dr. Marinovich Endre a Külkereskedelmi Főiskoláért Alapítvány kuratóriumának elnöke foglaltak helyet. Az ünnepi köszöntők után volt hallgatóink átvehették Jubileumi Oklevelüket, majd egy kellemes hangulatú állófogadás keretében további nosztalgiázásra nyílt lehetőség.

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM